Teenused

Reisijate vedu  – L&L AS pakub Teile võimalust tellida erinevaid reisibusse koos bussijuhiga sõitmiseks nii Eestis, kui ka väljaspool Eestit. Soovime pakkuda terviklikku ja head transpordilahendust nii õpilaste ja tööliste transpordiks kui ka sõpruskondade ja suuremate gruppide reisideks.  Teie reisi hinna arvutame lähtuvalt Teie poolt koostatud marsruudist ja soovidest .

Busside tellimine 

Meilt saab busse tellida:

 Puhkusereisid, ekskursioonid

Õppepäevadele, üritustele, väljasõidud linnadesse, maale

Reisijate vedu lennu-, rongi- ja bussijaamadesse. Soovi korral võib meie bussijuht Teie külalistele lennu-, bussi- või raudteejaama vastu minna.

 

Riigisisene ja rahvusvaheline tellimusvedu

 


Maakonnaliinid:

Riigisisesel liinil tee-, vee- ja raudteeliikluses on vedaja kohustatud tasuta vedama last, kes ei ole käimasoleva õppeaasta 1. oktoobriks saanud seitsmeaastaseks, samuti last, kelle koolikohustuse täitmise alustamine on edasi lükatud, puudega kuni 16-aastast isikut, sügava puudega 16-aastast ja vanemat isikut, raske nägemispuudega isikut (kehtiv alates 01.10.2015), sügava või raske nägemispuudega isiku saatjat või puudega isikut saatvat juht- või abikoera. https://www.riigiteataja.ee/akt/ÜTS

 


Meilt saate tellida mugavustega reisibusse koos kogenud bussijuhtudega nii Eesti-sisesteks kui välismaisteks sõitudeks.

Parima hinna pakkumiseks palume täita juuresolev bussi tellimise vorm, või helistada meile tel 56612705.

Informatsioon tegevuse, toodete ja teenuste kohta:

  • Reisijate vedu (riigisisene ja rahvusvaheline)
  • busside tellimine (6-50 kohta)
  • maakonnaliinid